Zadzwoń! 502 594 418

Dezynfekcja i sterylizacja

Siatka  Lista 

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2

Produkty od 1 do 60 z 83

Ustaw kierunek malejący

Siatka  Lista 

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2

Produkty od 1 do 60 z 83

Ustaw kierunek malejący

Dezynfekcja i sterylizacja to najważniejsze przeprowadzane procesy w każdym salonie kosmetycznym. Każde zdezynfekowane lub wysterylizowane narzędzie powinno być przechowywane w szczelnie zamkniętym pojemniku, który uchroni je od zanieczyszczenia lub uszkodzenia. Na wierzchu naczynia należy umieścić dokładną datę sterylizacji lub dezynfekcji. Jeśli są to narzędzia wykonane z materiałów, dla których sterylizacja jest niemożliwa, należy dezynfekować je za pomocą specjalnych środków chemicznych dopuszczonych do sprzedaży.

Dezynfekcja i sterylizacja

Dezynfekcja jest konieczna, by na narzędziach używanych w salonach kosmetycznych nie rozprzestrzeniały się drobnoustroje powodujące choroby. Jeżeli narzędzia stosowane do zabiegów naruszają ciągłość tkanek, niezbędne jest ich sterylizowanie za pomocą preparatów o szerokim zakresie działania bezpośrednio po przeprowadzeniu zabiegu, a następnie dokładne umycie. Jeśli nie można przeprowadzić sterylizacji, dezynfekuje się narzędzia za pomocą preparatów chemicznych, po czym dokładnie opłukuje wodą.

Dezynfekcja i sterylizacja – oferta

Outlet kosmetyczny Twój Motylek oferuje Państwu najwyższej jakości narzędzia i preparaty do dezynfekcji oraz sterylizacji. Proponujemy urządzenia, które sprawdzą się w każdym salonie kosmetycznym: sterylizatory, autoklawy z drukarką, myjki ultradźwiękowe, destylarki do wody, zgrzewarki do sterylizacji, świetlówki bakteriobójcze oraz podgrzewacze ręczników. Oferujemy również płyny biobójcze, pianki do dezynfekcji, płyny i koncentraty do dezynfekcji, torebki do sterylizacji, chusteczki do dezynfekcji, proszki do dezynfekcji, rękawy do sterylizacji oraz mydła antybakteryjne.