Zadzwoń! 502 594 418
Banner

Polecane dla Ciebie

Polecamy - Blog kosmetyczny

Pastele nie tylko na jajkach wielkanocnych

Kolory pastelowe nie muszą kojarzyć się już jedynie z jajkami wielkanocnymi. W tym sezonie szczególnie upodobały one sobie paznokcie i co więcej, świetnie wyglądają na każdej płytce. Warto wiedzieć, jakie odcienie wybrać tej wiosny i, w jaki sposób stworzyć unikatowy efekt, który przyciągnie uwagę każdego.

Odkurz swoją skórę na wiosnę

Wiosna to idealny czas na to, aby zadbać o swoją skórę w większym stopniu i wykonać od dawna odkładane zabiegi. Z całą pewnością poprawią one nie tylko sam wygląd skóry, ale i samopoczucie osoby, która się na nie zdecydowała. Możliwości jest naprawdę wiele!

Aloes – ciekawe informacje dla Ciebie!

Aloes jest jednym z tych naturalnych produktów, które mają doskonały wpływ na zdrowie, a także wygląd skóry, włosów, czy paznokci. Stosowany jest, zarówno w kosmetykach, jak i jako osobny produkt, który po regularnym stosowaniu bardzo pozytywnie wpływa na cały organizm, a rezultaty widoczne są gołym okiem.

5 najpopularniejszych zabiegów na wiosnę

Wiosna to idealny czas, aby zadbać o siebie w jeszcze większym stopniu i skorzystać z dostępnych zabiegów, które doskonale wpłyną na twarz, ciało i ogólne samopoczucie. Wybór jest naprawdę spory i właśnie dlatego warto zobaczyć, które z zabiegów najbardziej pasują do własnych oczekiwań, oraz wymagań.