Zadzwoń! 502 594 418

Elektrostymulacja BELLO 5 programów 10 obwodów

Dostępność: W magazynie

999,01 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB

Opis produktu

Nieskomplikowane w obsłudze urządzenie do zabiegów wyszczuplających, ujędrniających oraz do drenażu limfatycznego. Model posiada kontrolę tempa i intensywności. Program umożliwia stosowanie automatyczne lub po ustawieniu czasu.
Urządzenie posiada 10 padów do odchudzania.
- Wyświetlacz LCD wskazujący 3 poziomy intensywności.
- 4 różne fale ustawionych na tryb AUTO, 5 program zostaje uruchomiony automatycznie
Elektrostymulacja z wykorzystaniem prądu o małej częstotliwości, który pobudza mięśnie ciała do efektywnej pracy. Dzięki impulsom elektrycznym stymuluje tkanki powierzchniowe i przenika w głąb skóry. Elektrostymulacja pobudza procesy przemiany materii, krążenie krwi i limfy, uelastycznia, ujędrnia, stymuluje mięśnie.

Zastosowanie
Urządzenie stosuje się w wyszczuplaniu oraz modelowaniu sylwetki, w redukcji cellulitu, braku elastyczności i jędrności. Urządzenie to znajduje także zastosowanie w zabiegach korekty biustu i stymulowania układu limfatycznego.
Elementy składowe
Baza,10 elektrod na ciało, 10 pasów, przewód zasilający, instrukcja, gwarancja


Parametry techniczne
Napięcie: 220V-240V/50Hz,
Moc: 10W
Czas: 0-30 min

Informacje dodatkowe

Zastosowanie

Urządzenie elektrostymulacji stosuje się w celu wyszczuplenia oraz modelowania sylwetki, w redukcji cellulitu, braku elastyczności i jędrności. Urządzenie znajduje również zastosowanie w zabiegach korekty biustu i pobudzania układu limfatycznego. Zadaniem elektrostymulacji jest pobudzenie przemiany materii, krążenia krwi, usuwanie wody dzięki czemu zwiększa się dotlenienie i odżywienie komórek.

Elementy składowe

Baza, 20 elektrod na ciało,  przewód zasilający, instrukcja, gwarancja.

Parametry techniczne

Napięcie: 220V-240V/50Hz,

Moc: 10W

Czas: 0-30 min