Zadzwoń! 502 594 418

Meble

Siatka  Lista 

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2

Produkty od 1 do 60 z 100

Ustaw kierunek malejący

Siatka  Lista 

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2

Produkty od 1 do 60 z 100

Ustaw kierunek malejący

Nieodzownym wyposażeniem każdego salonu kosmetycznego są wysokiej jakości meble kosmetyczne. To właśnie wygodne fotele, eleganckie parawany czy wprowadzające ład i porządek regały i stoliki sprawiają, że klientki czują się komfortowo i chcą wracać na kolejne zabiegi. Dobrze dobrane, eleganckie i profesjonalne meble kosmetyczne podnoszą renomę Państwa salonu oraz dbają o wygodę klientów i personelu.

Meble kosmetyczne – ład i profesjonalizm

Oferowane przez nas najwyższej jakości meble kosmetyczne pomagają w utrzymaniu ładu na stanowisku pracy. Wygodne, mobilne regały, regulowane taborety, leżanki kosmetyczne do masażu z praktycznymi schowkami – wszystkie te meble kosmetyczne dbają o estetykę i funkcjonalność pomieszczenia, a także ułatwiają pracę personelowi. Pojemne półki i szuflady pomieszczą potrzebny sprzęt oraz preparaty, a mobilne meble kosmetyczne pomogą w aranżacji gabinetu.

Meble kosmetyczne – oferta

Outlet kosmetyczny Twój Motylek oferuje Państwu najwyższej jakości meble kosmetyczne: fotele kosmetyczne elektryczne, manualne, hydrauliczne, fotele kosmetyczne do pedicure, stoły rehabilitacyjne do masażu, fotele podologiczne, leżanki kosmetyczne elektryczne, taborety kosmetyczne z oparciem i bez oparcia, parawany drewniane i metalowe, stoliki kosmetyczne oraz biurka kosmetyczne.