Zadzwoń! 502 594 418

Fotele kosmetyczne

Fotele kosmetyczne

Siatka  Lista 

na stronę

16 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

Siatka  Lista 

na stronę

16 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

Fotel kosmetyczny to serce każdego gabinetu kosmetycznego. To na nim klient spędza najwięcej czasu w trakcie zabiegów kosmetycznych i z niego pragnie wstać zadowolony z efektu. Outlet kosmetyczny Twój Motylek dokłada więc wszelkich starań, by w Państwa salonie kosmetycznym znalazły się fotele kosmetyczne najwyższej jakości, zapewniające komfort zarówno klientom, jak i personelowi. 

Fotele kosmetyczne – pełen komfort

Profesjonalne fotele kosmetyczne idealnie dopasowują się do oczekiwań wykonującego zabieg oraz klienta. Przyjemne w dotyku materiały, anatomiczny kształt fotela, funkcjonalne kuwety na akcesoria i narzędzia do zabiegów z możliwością demontażu, płynna regulacja pochylenia i wysokości – wszystkie te cechy składają się na wygodne użytkowanie fotela. 

Fotele kosmetyczne – rodzaje

Odpowiadając na Państwa oczekiwania, w ofercie zawarliśmy trzy rodzaje foteli kosmetycznych: fotel manualny, z dopasowywanym ręcznie podnóżkiem i oparciem, bez zmiany wysokości; fotel hydrauliczny, którego wysokość regulowana jest za pomocą dźwigni; oraz fotel elektryczny, który dopasowuje się dzięki wbudowanym silniczkom – można zmieniać nie tylko kąt pochylenia różnych elementów fotela, ale także jego wysokość.