Zadzwoń! 502 594 418

MOBILE 2w1 Peeling Kawitacyjny+ultradźwięki

Dostępność: Zapytaj o dostępność

2 745,50 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB

Opis produktu

Przenośne urządzenie kosmetyczne dla gabinetów mobilnych MOBILE 2w1 peeling kawitacyjny, ultradźwięki

Kawitacja to zjawisko powstające na powierzchni skóry pod wpływem działania fali ultradźwiękowej i cieczy. W warstwie rogowej powstają pęcherzyki powietrza, które w wyniku zmiennego, wewnątrzcząsteczkowego ciśnienia ulegają minieksplozjom, wytwarzając mikroenergię, która usuwa martwe już korneocyty.

Peeling kawitacyjny to zabieg kosmetyczny wykonywany jest przez wykwalifikowane kosmetyczki. Na początku skóra jest lekko zwilżana, ponieważ ultradźwięki działają dopiero, gdy jest wilgotna. Nie wolno przykładać szpatułki do suchej skóry! Następnie przy użyciu specjalnego aparatu jest poddawana wibracjom. Fale ultradźwiękowe wędrują po twarzy, szyi i dekolcie za pomocą szpatułki.

Ultradźwięki to drgania mechaniczne o częstotliwości przekraczającej słyszalność ucha ludzkiego (powyżej 20kHz). Ciepło wytworzone przez ultradźwięki podczas zabiegu głęboko penetruje tkanki, odpręża skórę i mięśnie, a głęboki mikromasaż poprawia przepływ krwi i limfy, metabolizm i regenerację komórek. Ultradźwięki emitowane są przez głowicę, którą wodzi się po skórze zwilżonej specjalnym żelem umożliwiającym przenikanie ultradźwięków w głąb tkanki. Zwiększa się też przepuszczalność błon komórkowych. Proces ten wykorzystuje się to do wprowadzania w głąb skóry wielu substancji czynnych.

Informacje dodatkowe

Elementy składowe

Łopatka do peelingu,
opaska lub elektroda bierna,
pedał – umożliwia wygodne sterowanie urządzeniem,
kabel zasilający.

Parametry techniczne

Natężenie prądu galwanicznego od -3,2 mA do 3,1 mA
Ultradźwięki od 0Hz do 24Hz
Moc – płynna regulacja do 30W