Zadzwoń! 502 594 418

Mobilna kosmetyczka

Siatka  Lista 

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Produkty od 1 do 60 z 639

Ustaw kierunek malejący

Siatka  Lista 

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Produkty od 1 do 60 z 639

Ustaw kierunek malejący

Usługi kosmetyczne nie ograniczają się dzisiaj jedynie do zamkniętej przestrzeni gabinetu kosmetycznego. Prawdziwym hitem staje się mobilna kosmetyczka, która oferuje wykonywanie zabiegów na twarz i ciało w domu klientki. Oferowanie tego typu usług wiąże się z wieloma specyficznymi potrzebami, na które odpowiada outlet kosmetyczny Twój Motylek. Tutaj znajdą Państwo wszelkie akcesoria i kosmetyki stworzone, by ułatwić pracę mobilnej kosmetyczce.

Mobilna kosmetyczka – zalety

Brak stałego miejsca pracy niesie za sobą wiele zalet. Przede wszystkim mobilna kosmetyczka ma nienormowany czas pracy, a usługi, które świadczy, mogą być traktowane jako dodatkowy zarobek, na przykład w weekendy. Profesjonalne wyposażenie gwarantuje tak samo dobre efekty zabiegów, jak w stacjonarnym salonie kosmetycznym. Mobilna kosmetyczka może również współpracować z hotelami oraz ośrodkami SPA, a oszczędność czasu sprawia, że tego typu usługi ciągle zyskują na popularności wśród klientów.

Mobilna kosmetyczka – oferta

Outlet kosmetyczny Twój Motylek oferuje Państwu akcesoria i kosmetyki niezbędne w pracy mobilnej kosmetyczki. W ofercie znajdują się kosmetyki profesjonalne – naturalne maski i kwasy, serum, peelingi i kremy renomowanych marek, składane stoły i fotele kosmetyczne, frezarki, lampy UV, urządzenia do przeprowadzania zabiegów mikrodermabrazji, mezoterapii, peelingów kawitacyjnych. Posiadamy także akcesoria do manicure i pedicure – frezy, lakiery, żele, oliwki, zestawy do zabiegów parafinowych na dłonie, do depilacji woskiem – podgrzewacze, wosk z rolką i w puszce, paski do depilacji. Polecamy również zestawy do brwi i rzęs, a także preparaty do dezynfekcji i sterylizacji, bez których nie może obejść się zarówno stacjonarny, jak i mobilny salon kosmetyczny.