Zadzwoń! 502 594 418

Dezynfekcja i jednorazowe

Siatka  Lista 

na stronę

55 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

Siatka  Lista 

na stronę

55 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

Dezynfekcja i sterylizacja to najważniejsze przeprowadzane procesy przed wykonaniem zabiegu. Każde zdezynfekowane lub wysterylizowane narzędzie powinno być przechowywane w szczelnie zamkniętym pojemniku, który uchroni je od zanieczyszczenia lub uszkodzenia. Na wierzchu naczynia należy umieścić dokładną datę sterylizacji lub dezynfekcji. Jeśli są to narzędzia wykonane z materiałów, dla których sterylizacja jest niemożliwa, należy dezynfekować je za pomocą specjalnych środków chemicznych dopuszczonych do sprzedaży.

Dezynfekcja i sterylizacja

Jeżeli narzędzia stosowane do zabiegów naruszają ciągłość tkanek, niezbędne jest ich sterylizowanie za pomocą preparatów o szerokim zakresie działania bezpośrednio po przeprowadzeniu zabiegu, a następnie dokładne umycie. Jeśli nie można przeprowadzić sterylizacji, dezynfekuje się narzędzia za pomocą preparatów chemicznych, po czym dokładnie opłukuje wodą.

Dezynfekcja i sterylizacja – oferta

Outlet kosmetyczny Twój Motylek oferuje Państwu najwyższej jakości narzędzia i preparaty do dezynfekcji oraz sterylizacji. Proponujemy urządzenia, które sprawdzą się w każdym salonie kosmetycznym i dla mobilnych kosmetyczek: sterylizatory, myjki ultradźwiękowe, destylarki do wody, zgrzewarki do sterylizacji, świetlówki bakteriobójcze. Oferujemy również płyny biobójcze, pianki do dezynfekcji, płyny i koncentraty do dezynfekcji, torebki do sterylizacji, chusteczki do dezynfekcji, proszki do dezynfekcji, rękawy do sterylizacji oraz mydła antybakteryjne.

Artykuły jednorazowe – oferta

Nasz outlet kosmetyczny oferuje Państwu wszystkie artykuły jednorazowe, jakich potrzebują Państwo w swoim salonie kosmetycznym. Proponujemy Państwu wysokiej jakości maski medyczne, rękawiczki lateksowe, rękawiczki nitrylowe i rękawiczki foliowe, paski do depilacji, folie do zabiegów, separatory bawełniane, podkłady kosmetyczne, włókninowe myjki do ciała, czepki oraz pelerynki. O utrzymanie porządku zadbają profesjonalne pojemniki na odpady medyczne.

Artykuły jednorazowe – najwyższa jakość

Oferowane przez nas artykuły jednorazowe mogą pochwalić się najlepszą jakością wykonania oraz niezwykle korzystną ceną. Artykuły jednorazowe gwarantują Państwu, że zabiegi kosmetyczne zostaną przeprowadzone sprawnie i z zachowaniem najwyższej higieny. Zachęcamy do skorzystania z oferty outletu Twój Motylek.