Zabiegi parafinowe na dłonie

Siatka  Lista 

na stronę

16 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

Siatka  Lista 

na stronę

16 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

Zabieg parafinowy znacząco poprawia kondycję skóry. Jest dedykowany szczególnie skórze wysuszonej, spierzchniętej. Poleca się stosowanie go w okresie grzewczym (jesień-zima), kiedy skóra jest wyjątkowo narażona na wysuszenie. Parafina wykazuje działanie zatrzymujące wilgoć w skórze, zmiękcza ją i sprawia, że staje się gładka i piękna. Pod parafinę można stosować kosmetyki – zapewni to jego lepsze wchłanianie.

Parafina – działanie

Parafina korzystnie działa na kondycję skóry – przede wszystkim wygładza skórę i zmiękcza ją, a także działa nawilżająco. Oprócz tego parafina może z powodzeniem usunąć nieduże przebarwienia, a nałożona na dłonie także wzmacnia i regeneruje paznokcie. Dodatkowo parafina chroni skórę przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich jak wiatr, mróz, śnieg czy wilgoć.

Parafina – oferta

Outlet kosmetyczny Twój Motylek oferuje Państwu wszelkie potrzebne do przeprowadzenia zabiegu parafinowania akcesoria kosmetyczne. W naszym asortymencie posiadamy zarówno różne rodzaje parafiny, także zapachowe, jak i elektroniczne parafiniarki, rękawice kosmetyczne frotte, rękawiczki foliowe, skarpety frotte i foliowe oraz zestawy: parafiny wraz z parafiniarkami lub akcesoriów do zabiegów parafinowych.