Zadzwoń! 502 594 418

PAPILIO 5w1 Mikro+Kawitacja +Ultradźwięki +Młotek+phot

Dostępność: W magazynie

1 874,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB

Opis produktu

Urządzenie do zabiegu z użyciem koca cieplnego.  Łatwe w użyciu. Aparat jest firmy Silver Fox z Hiszpanii. Koc zapewnia terapeutyczne ciepło, które bezpośrednio działa na skórę. Rozszerza naczynia krwionośne przez co dotlenia komórki, następuje zwiększona elastyczność tkanek. Mięśnie się rozluźniają.

Zastosowanie:
Ma zastosowanie w zabiegach wyszczuplających na ciało


Przeciwskazania:
rozszerzone naczynia krwionośne
stany zapalne
obrzęki
choroby naczyń
niewydolność krążenia


Sposób użycia:
Koca używamy do zabiegów na ciało. Wykonujemy dowolny zabieg na ciało, po nałożeniu maski i owinięciu ciała folią przykrywamy ciało kocem. Przez ciepło które daje koc rozszerzają się naczynia skóra zostaje lepiej dotleniona a substancje zawarte w maskach czy kremach lepiej przedostają się do skóry.


Elementy składowe:  
W skład urządzenia wchodzi baza, koc termiczny,przewód zasilania. Gwarancja, instrukcja obsługi.


Parametry techniczne:
Napięcie :100v~120v/220v~240v
Częstotliwość 50-60Hz
Waga: 10,5 kg
Wymiary:67x30,5x40

Informacje dodatkowe

Zastosowanie

Mikrodermabrazję stosuje się do: zwalczania blizn, suchości skóry, łojotoku, rozstępów, trądziku, rozszerzonych porów, przebarwień, likwidacji drobnych zmarszczek, odmłodzenia oraz ujędrniania skóry.
Przeciwskazania: zakażenia wirusowe, grzybicze, bakteryjne skóry, trądzik krostkowy, trądzik różowaty, terapia przeciwtrądzikowa, nowotwory oraz skóra powiek.

Peeling kawitacyjny stosuje się do: oczyszczania skóry z martwych komórek i zanieczyszczeń. Poprawa mikro-krążenia, dotlenienie i odżywienie skóry.
Przeciwwskazania: przerwana ciągłość skóry, ciąża, uczulenie na prąd, rozrusznik serca, metalowe implanty, nowotwory oraz gorączka.

Ultradźwięki stosuje się do: likwidacja drobnych zmarszczek, rozstępów, tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz blizn. Ultradźwięki odświeżają i oczyszczają skórę.
Przeciwskazania: ciąża, nowotwory, metalowe implanty, rozrusznik serca, przerwana ciągłość skóry, zaburzenia czucia, stany gorączkowe oraz zapalne, nerwica wegetatywna oraz gruźlica.
Przy wykonywaniu zabiegów na ciało należy zachować ostrożność w okolicach karku, serca i gruczołów dokrewnych.

Głowica ciepło/zimno wpływa na skórę, układ nerwowy, tkankę mięśniową, działa uspokajająco, relaksuje. Wpływa na układ limfatyczny, krwionośny, uelastycznia, poprawia elastyczność i jędrność, pomaga zwalczyć cellulit.

Głowica do koloroterapii - 7 wariantów koloru, działa na skórę odżywczo, uspokajająco, antybakteryjnie, pobudzająco i leczniczo.

Sposób użycia

Zabieg mikrodermabrazji możemy wykonać na twarzy lub na ciele. Oczyszczamy twarz klienta, następnie włączamy aparaturę, odpowiednią głowicę nakręcamy do dyszy zakończonej wężykiem, który jest podłączony do urządzenia. Uprzednio pod głowicą zakładamy filtr. Głowicę wybieramy o odpowiedniej gradacji do efektu uzyskanego zabiegu. Ustawiamy siłę ciśnienia zasysając dysze palcem. Następnie przystawiamy dyszę do części ciała klienta i zaczynamy zabieg przesuwając głowicą po skórze. Czas trwania zabiegu około 15- 20 minut. Zabieg wykonujemy  co 7 -10 dni w serii do 6 zabiegów.

Peeling kawitacyjny, ustawiamy czas około 15 minut. Skórę przecieramy wilgotnym wacikiem nasączonym tonikiem. Szpatułkę nachylamy pod kątem 45 stopni do skóry, po czym delikatnie, nie dociskając przesuwamy po skórze za zwilżonym wacikiem. Intensywność dobieramy do odczuć klienta. Klient może czuć delikatne piszczenie w uszach lub też metaliczny posmak w ustach.

Zabieg z ultradźwiękami polega na wtłaczaniu za pomocą głowicy substancji czynnych. Na skórę nakładamy odpowiednią ampułkę, na nią nanosimy żel do ultradźwięków, dzięki któremu fala przeniknie w głąb skóry. Zabieg wykonujemy przesuwając głowicą powoli po skórze ruchem okrężnym. Podczas zabiegu wytwarzane jest przyjemne ciepło, które relaksuje oraz przyspiesza metabolizm, przez co cenne związki wnikają głębiej w skórę. Zabieg wykonujemy około  15 minut.

Zabieg z użyciem głowicy ciepło-zimno: do twarzy klienta przykładamy głowicę. Ustawiamy ją na ciepłą bądź zimną, po czym delikatnie kolistymi ruchami jeździmy po skórze. Wcześniej można na skórę nanieść dowolny produkt, który chcemy, aby penetrował w głąb skóry.

Zabieg koloroterapii ma wszechstronne zastosowanie, działa na skórę zależnie od doboru koloru. Może działać odżywczo, uspokajająco, antybakteryjnie, pobudzająco lub leczniczo. Posiada 7 wariantów kolorystycznych.

Elementy składowe

Baza, kabel zasilający, szpatuła do kawitacji, 2 dysze do mikrodermabrazji, 9 głowic diamentowych, przewód zasysajacy, 2 elektrody do ultradźwięków, głowica ciepło-zimno, głowica do koloroterapii, instrukcja obsługi.

Parametry techniczne

Dane techniczne:
Moc pompy: 68cmHg
Częstotliwość ultradźwięków: 1MHz
Częstotliwość peelingu: 28kHz
Zasilanie: 220V
Pobór mocy: 110W
Waga: 7kg