PAPILIO Galvan - Galvanic PAPILIO Galvan - Galvanic

Więcej widoków

  • BASIC Galwan - Galvanic.jpg
  • BASIC Galwan - Galvanic.jpg
  • BASIC Galwan - Galvanic.jpg

PAPILIO Galvan - Galvanic

Dostępność: W magazynie

336,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB

Opis produktu

Urządzenie kosmetyczne BASIC galwan przeznaczone do galwanizacji i jonoforezy.
Galwanizacja to zabieg wykorzystujący prąd stały. Podczas zabiegu przesuwamy elektrodę po powierzchni skóry powodując przemieszczenie jonów wewnątrz organizmu, a co za tym idzie przekrwienie skóry oraz poprawę napięcia.
Natomiast jonoforeza polega na wprowadzaniu cząstek obdarzonych ładunkiem - jonów przez skórę za pomocą urządzenia emitującego prąd stały galwaniczny.
Zastosowanie
Galwanizacja sprawdzi się przy nerwobólach, nerwicach naczyniowych skóry, odmrożeniach, trądziku różowatym, rozszerzeniu naczynia krwionośnego ( teleangiektazje), skórze atroficznej i ziemistej.
W galwanizacji aktywne są dwie elektrody anodowa (działanie uspokajaące) oraz katodowa (działanie pobudzające).
Sposób użycia
Elektrodę należy przyłożyć do oczyszczonej, wilgotnej twarzy i powoli przesuwać. Zabieg powinien trwać ok. 15-20 minut i być wykonywany w serii. Zabieg można równiez przeprowadzić z użyciem maski w płachcie. Na twarz klientki nakładamy odpowiednio dobraną maskę, po czym ustawiamy aparat do galwanizacji. Przykładamy elektrodę do twarzy i przesuwamy po wilgotnej masce. Należy uprzedzić klientkę, że może czuć metaliczny posmak w ustach.
Elementy składowe
Baza, rękojeść do elektrod, elektroda bierna, elektroda grzybkowa, elektroda punktowa, elektroda wałeczek, kabel zasilający, gwarancja, instrukcja obsługi.

Informacje dodatkowe

Zastosowanie

Galwanizacja ma zastosowanie przy nerwobólach, nerwicach naczyniowych skóry, odmrożeniach, trądziku różowatym, rozszerzeniu naczynia krwionośnego ( teleangiektazje), skóra atroficzna, ziemista.

W galwanizacji aktywne są dwie elektrody anodowa(działa uspokajająco) i katodowa (działanie pobudzające).

Sposób użycia

Do oczyszczonej, wilgotnej twarzy przykładamy elektrodę i przesuwamy ja powoli po całej powierzchni. Zabieg trwa od 15-20 minut. Powinien być wykonany w serii. Można również przeprowadzić zabieg przy pomocy maski w płacie. Na twarz nakładamy odpowiednią do skóry i zabiegu maskę, po czym ustawiamy aparat do galwanizacji. Przykładamy elektrodę do twarzy i przesuwamy po wilgotnej masce. Klientka może czuć metaliczny posmak w ustach.

Elementy składowe

Baza, rękojeść do elektrod, elektroda bierna, elektroda grzybkowa, elektroda punktowa, elektroda wałeczek, kabel zasilający, gwarancja, instrukcja obsługi.