Zadzwoń! 502 594 418

PAPILIO Mikrodermabrazja diamentowa

Dostępność: W magazynie

599,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB

Opis produktu

Urządzenie kosmetyczne BASIC mikrodermabrazja diamentowa

Urządzenie przeznaczone do wykonywania zabiegu złuszczania zrogowaciałego naskórka, który dogłębinie oczyszcza oraz wspomaga regenerację, a do tego jest całkowicie bezbolesny. Wynikiem zabiegu jest gładka, promienna cera. Mikrodermabrazja jest jednym z najpopularniejszych zabiegów wybieranym w gabinetach kosmetycznych, dlatego urządzenie cieszy się wciąż niesłabnącym powodzeniem.
Informacje dodatkowe: Zabieg mikrodermabrazji sprawdzi się do: zwalczania blizn, suchości skóry, łojotoku, rozstępów, trądziku, rozszerzonych porów, przebarwień, likwidacji drobnych zmarszczek, odmłodzenia oraz ujędrniania skóry.
Przeciwskazania: zakażenia wirusowe, grzybicze, bakteryjne skóry, trądzik krostkowy, trądzik różowaty, terapia przeciwtrądzikowa, nowotwory oraz skóra powiek.
Sposób użycia: Zabieg mikrodermabrazji możemy wykonać na twarzy lub na ciele.
Oczyść twarz klienta, następnie włącz urządzenie, załóż filtr pod głowicę, nakręć wybraną głowicę do dyszy zakończonej wężykiem, który jest podłączony do urządzenia. Gradację głowicy należy wybierać w zależności od pożądanego efektu zabiegu. Ustawić siłę ciśnienia zasysając dyszę palcem. Następnie przystawić dyszę do skóry i rozpocząć zabieg przesuwając głowicą po skórze. Czas trwania zabiegu wynsi około 15- 20 minut. Zabieg wykonuje się co 7 -10 dni w serii do 6 zabiegów.
Elementy składowe: Baza, kabel zasilania, 9 diamentowych głowic, 2 dysze do głowic, wężyk do mikrodermabrazji, filtry małe i duże, krążki gumowe, gwarancja i instrukcja obsługi.
Parametry techniczne: Napiecie: 220V-240V
Moc: 45W
Częstotliwość: 50/60Hz
Natężenie: 2A
Wymiary opakowania: 36.5* 37.5* 29.5cm
Waga: 5kg

Informacje dodatkowe

Zastosowanie

Mikrodermabrazję stosuje się: do zwalczania blizn, suchości skóry, łojotoku, rozstępów, trądziku, rozszerzonych porów, przebarwień, likwidacji drobnych zmarszczek, odmłodzenia oraz ujędrniania skóry.

 Przeciwskazania: zakażenia wirusowe, grzybicze, bakteryjne skóry, trądzik krostkowy, trądzik różowaty, terapia przeciwtrądzikowa, nowotwory oraz skóra powiek.

Sposób użycia

Zabieg mikrodermabrazji możemy wykonać na twarzy lub na ciele.

 Oczyszczamy twarz klienta, następnie włączamy aparaturę, odpowiednią głowicę nakręcamy do dyszy zakończonej wężykiem, który jest podłączony do urządzenia. Uprzednio pod głowicą zakładamy filtr. Głowicę wybieramy o odpowiedniej gradacji do efektu uzyskanego zabiegu. Ustawiamy siłę ciśnienia zasysając dysze palcem. Następnie przystawiamy dyszę do części ciała klienta i zaczynamy zabieg przesuwając głowicą po skórze. Czas trwania zabiegu około 15- 20 minut. Zabieg wykonujemy  co 7 -10 dni. W serii do 6 zabiegów.

Elementy składowe

Baza, kabel zasilania, 9 diamentowych głowic, 2 dysze do głowic, wężyk do mikrodermabrazji, filtry małe i duże, krążki gumowe, gwarancja i instrukcja obsługi.

Parametry techniczne

Napiecie: 220V-240V

Moc: 45W

Częstotliwość: 50/60Hz

Natężenie: 2A

Wymiary opakowania: 36.5* 37.5* 29.5cm

Waga: 5kg