Zadzwoń! 502 594 418

PAPILIO Peeling Kawitacyjny - Skin Scrubber

Dostępność: W magazynie

674,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB

Opis produktu

Urządzenie kosmetyczne BASIC peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny za pomocą technologii ultradźwiękowej oczyszcza skóry z zanieczyszczeń oraz poprawia mikrokrążenie. Stanowi alternatywę dla manualnego oczyszczania. Zabieg można stosować samodzielnie lub jako część bardziej rozbudowanego zabiegu kosmetycznego. Urządzenie stosuje prąd do wytwarzania drgań o częstotliwości 28000 razy na sekundę. Drgania te pomagają oczyścić pory z zanieczyszczeń, których nie jesteśmy w stanie usunąć podczas zwykłego mycia twarzy.
Zastosowanie
Peeling kawitacyjny oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i martwych komórek, dotlenia i odżywia poprzez poprawę mikrokrążenia.
Przeciwwskazania: przerwana ciągłość skóry, gorączka, ciąża, nowotwory, uczulenie na prąd, rozrusznik serca, metalowe implanty.
<
Sposób użycia
Po włączeniu urządzenia nastawiamy czas na około 15 minut. Wacikiem nasączonym tonikiem przecieramy skórę. Szpatułkę nachylamy pod kątem 45 stopni do skóry, następnie delikatnie przesuwamy po skórze za zwilżonym wacikiem. Intensywność dobieramy indywidualnie do preferencji klientki. Należy uprzedzić klientkę, że może odczuwać metaliczny posmak w ustach lub delikatne może czuć delikatne piszczenie w uszach lub też metaliczny posmak w ustach.
Elementy składowe
Baza, szpatuła, kabel zasilający, gwarancja, instrukcja obsługi.

Informacje dodatkowe

Zastosowanie

Do oczyszczania skóry z martwych komórek i zanieczyszczeń. Poprawa mikro-krążenia, dotlenienie i odżywienie skóry.
Przeciwwskazania: przerwana ciągłość skóry, ciąża, uczulenie na prąd, rozrusznik serca, metalowe implanty, nowotwory oraz gorączka.

Sposób użycia

Włączamy aparat, ustawiamy czas około 15 minut. Skórę przecieramy wilgotnym wacikiem nasączonym tonikiem. Szpatułkę nachylamy pod kątem 45 stopni do skóry, po czym delikatnie, nie dociskając przesuwamy po skórze za zwilżonym wacikiem. Intensywność dobieramy do odczuć klienta. Klient może czuć delikatne piszczenie w uszach lub też metaliczny posmak w ustach.

Elementy składowe

Baza, szpatuła, kabel zasilający, gwarancja, instrukcja obsługi.