Zadzwoń! 502 594 418

PAPILIO Ultradźwięki - Ultrasound

Dostępność: W magazynie

374,01 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB

Opis produktu

Urządzenie kosmetyczne BASIC ultradźwięki

Zabiegi wykorzystujące ultradźwięki są jednymi z najczęsciej wybierranymi zabiegami w salonach kosmetyznych, gabinetach SPA czy ośrodkach medycyny estetycznej ze wzlędu na doskonałe rezultaty po jednym zabiegu. Fala ultradźwiękowa pobudza tkanki skóry i poprawia przepuszczalność,
Urządzenie wykorzystuje fale dźwiękowe o częstotliwości niesłyszalnej dla człowieka, działa milion razy na sekundę (1 MHz). Fala ultradźwiękowa może pobudzić tkanki skóry i poprawić przepuszczalność błony, co powoduje zmniejszenie zmarszczek.
Zastosowanie
- oczyszczenie, odświeżenie skóry
- likwidacja drobnych zmarszczek

Przeciwskazania: stan gorączkowy, stan zapalny, przerwana ciągłość skóry, zaburzenia czucia, ciąża, nowotwory, metalowe implanty, rozrusznik serca, nerwica wegetatywna oraz gruźlica.
Podczas wykonywania zabiegu na ciało należy zachować szczególną ostrożność w okolicy serca, karku i gruczołów dokrewnych.
<
Sposób użycia
Zabieg z ultradźwiękami polega na wtłaczaniu pod skórę substancji czynnych. Na skórę należy nanieść wybraną ampułkę, na nią nałożyć żel do ultradźwięków, który pomaga falom przenikać. Podczas zabiegu wykonujemy powoli koliste ruchy na skórze. W czasie jego trwania wytwarzane jest przyjemne ciepło, które relaksuje i przyspiesza metabolizm, przez co cenne związki wnikają głębiej w skórę. Optymalny czas trwania zabiegu wynosi około 15 minut.
Elementy składowe
Baza, głowica do ciała i twarzy, głowica stożkowa do trudno dostępnych miejsc, kabel zasilający, gwarancja, instrukcja obsługi.
Parametry techniczne
Napięcie: 220 V-240 V
Czestotliwość: 50/60 Hz
Moc: 13 W

Informacje dodatkowe

Zastosowanie

- likwidacja drobnych zmarszczek,
- odświeżają i oczyszczają skórę.

Przeciwskazania: ciąża, nowotwory, metalowe implanty, rozrusznik serca, przerwana ciągłość skóry, zaburzenia czucia, stany gorączkowe oraz zapalne, nerwica wegetatywna oraz gruźlica.

Przy wykonywaniu zabiegów na ciało należy zachować ostrożność w okolicach karku, serca i gruczołów dokrewnych.

Sposób użycia

Zabieg z ultradźwiękami polega na wtłaczaniu za pomocą głowicy substancji czynnych. Na skórę nakładamy odpowiednią ampułkę, na nią nanosimy żel do ultradźwięków, dzięki któremu fala przeniknie w głąb skóry. Zabieg wykonujemy przesuwając głowicą powoli po skórze ruchem okrężnym. Podczas zabiegu wytwarzane jest przyjemne ciepło, które relaksuje oraz przyspiesza metabolizm, przez co cenne związki wnikają głębiej w skórę. Zabieg wykonujemy około  15 minut.

Elementy składowe

Baza, głowica do ciała i twarzy, głowica do trudno dostępnych miejsc (stożkowa), kabel zasilający, gwarancja, instrukcja obsługi.

Parametry techniczne

Napiecie: 220V-240V

Czestotliwość: 50/60Hz

 Moc: 13 Watt