Pasta cukrowa paskowa Xanitalia 500g

Dostępność: Zapytaj o dostępność

29,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis produktu

Pasta cukrowa paskowa Xanitalia z zakręcanym wieczkiem. Dużym komfortem jest możliwość podgrzania pasty w mikrofalówce!!!

Produkt w 100% naturalny bez substancji chemicznych. Pasta rozpuszcza się w wodzie, co ułatwia usunięcie pozostałości ze skóry co czyni zabieg depilacji mniej bolesnym. Może być stosowana przez osoby o wrażliwej skórze.
<
Sposób użycia
Pastę rozpuścić w mikrofalówce do temp. ok 40 - 50 stopni. W kolejym kroku, za pomocą szpatułki rozprowadzamy cienką warstwę pasty na skórze w kierunku wzrostu włosów. Naklejamy pasek, dociskamy i gwałtownie pociągamy w kierunku przeciwnym do wzrostu włosa. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Pozostałości można domyć wodą.
INNI KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ

Informacje dodatkowe

Sposób użycia

Pastę należy rozpuścić w mikrofalówce do temp. ok 40 - 50 stopni. Następnie za pomocą szpatułki rozprowadzamy cienką warstwę pasty na skórze w kierunku wzrostu włosów. Naklejamy pasek, dociskamy i gwałtownie pociągamy w kierunku przeciwnym do wzrostu włosa. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Pozostałości można domyć wodą.