Zadzwoń! 502 594 418

Podgrzewacz do wosku DIANA rosso MONO

Dostępność: W magazynie

19,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB

Opis produktu

Pojedynczy podgrzewacz do wosków w rolkach. Model wyposażony w praktyczne okienko, przez które możemy kontrolować poziom wosku. Podczas pracy okienko świeci sięna zielono. Podgrzewacz błyskawicznie podgrzewa wosk i utrzymuje stałą temperaturę.


Sposób użycia:
Umieści rolkę z woskiem w podgrzewaczu, włączyć (wosk należy podgrzewać około 25 minut). Przed nałożeniem na ciało należy sprawdzić czy wosk nie jest zbyt gorący. Ciało należy odtłuścić i nałożyć talk. Rozgrzaną rolkę przesunąć po ciele zgodnie ze wzrostem włosa cienką warstwą. Nałożyć pasek flizelinowy i docisnąć. Pasek zerwać energicznie pod włos. Po zabiegu pozostałości wosku usunąć olejkiem i nałożyć balsam po depilacji.

UWAGA! Zawsze przed użyciem sprawdź temperaturę wosku. Bardzo gorący wosk może spowodować oparzenia!

Informacje dodatkowe

Zastosowanie Do podgrzania wosku.
Sposób użycia

Do podgrzewacza wkładamy wosk w rolce, włączamy (wosk należy podgrzewać około 25 minut). Następnie przygotowujemy powierzchnię ciała przeznaczoną do depilacji. Wosk nie powinien być za gorący ani też nie powinien się ciągnąć. Ciało odtłuszczamy, nakładamy talk. Rozgrzaną rolkę przesuwamy po ciele zgodnie ze wzrostem włosa cienką warstwą. Nakładamy pasek flizelinowy i dociskamy. Pasek zrywamy energicznie pod włos. Po zabiegu pozostałości wosku usuwamy olejkiem i nakładamy balsam po depilacji.

Elementy składowe

Podgrzewacz z bazą, przewód zasilający, instrukcja, gwarancja.

Parametry techniczne Napięcie: 220v~240v Częstotliwość: 50 Hz Moc: 40 W