Zadzwoń! 502 594 418

Rzęsy Fashion Lashes #123 black ARDELL

Dostępność: Zapytaj o dostępność

14,03 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB

Opis produktu

Profesjonalne rzęsy firmy Ardell. Lekkie i wygdne. Łatwo się je aplikuje. Wykonane z naturalnego włosia dlatego wyglądają naturalnie na powiece. Towar najchętniej wybierany przez kobiety na świecie. Rzęsy oryginalne, wykonane w precyzyjny sposób. Atutem jest też to że są pozyskiwane z naturalnych sterylizowanych włosów ludzkich.

Informacje dodatkowe

Zastosowanie

Do przedłużania i zagęszczania rzęs.

Sposób użycia

Sztuczne rzęsy są uzupełnieniem każdego makijażu. Pragnąc powiększyć swoje oczy warto nakleić rzęsy firmy Ardell w których nasze oko będzie wyglądać naturalnie.Przyklejając rzęsy w całości należy najpierw przystawić je do powieki i sprawdzić czy długość paska z rzęsami jest równa z naszymi. Przykładamy tak jak już byśmy chcieli je przykleić. Jeśli pasek jest za długi należy przyciąć go nożyczkami.

Przyklejanie:

Wybieramy kolor kleju, jakim chcemy przykleić rzęsy. Mamy do wyboru kolor czarny lub przezroczysty. Najlepiej zastosować klej z aplikatorem.  Niewielką ilość kleju nanosimy na pasek rzęs. Należy przymknąć delikatnie oko na które naklejamy rzęsy, nie zaciskając powiek. Następnie trzymając pasek sztucznych rzęs pęsetą przyklejamy tuż powyżej naturalnej linii rzęs. Przyklejamy tak blisko jak to możliwe trzymając palcami i lekko dociskając. Aby sprawdzić czy dobrze nakleiliśmy można na chwilę otworzyć oko. Jeśli rzęsy są źle naklejone to poprawiamy, jeśli dobrze to zostawiamy. Dokładnie musimy nakleić w kącikach oka gdyż tam najczęściej się odkleja. Po naklejeniu można wytuszować rzęsy. Chcąc usunąć rzęsy z powieki należy użyć Free Lash Remover.

 

 

 

Elementy składowe

Para rzęs.