Zadzwoń! 502 594 418

Sterylizator kulkowy PAPILIO

Dostępność: W magazynie

34,90 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB

Opis produktu

Profesjonalne urządzenie przeznaczone do sterylizacji metalowych narzędzi (np. cążki). Niewielkie wymiary oraz prosta i intuicyjna obsługa sprawiają, że urządzenie znajdzie zastosowanie w każdym gabinecie. Sterylizator zawiera szklane kulki umożliwiające sterylizacje w wysokiej temperaturze. W szybki i łatwy sposób niweluje wszystkie bakterie, grzyby, drobnoustroje. Gotowy do użycia już po 12 minutach osiągając temp. 250°C. przy tej temperaturze wystarczy 30 sekund na wysterylizowanie narzędzi. Dostępny w białym kolorze z czarną pokrywką.
Zastosowanie: do sterylizacji narzędzi.
Sposób użycia: Do sterylizatora wsypap kulki. Włóż czyste narzędzia i włącz urządzenie. Kiedy sterylizator osiągnie temperaturę właściwą do sterylizacji, zapali się zielona lampka. Sterylizować narzędzia przez 30 sekund w temperaturze 250°C. Po skończonej sterylizacji wyłącz urządzenie i odczekaj aż narzędzia ostygną.
Elementy składowe: sterylizator, szklane kulki, przewód zasilający, instrukcja obsługi, gwarancja.
Parametry techniczne: Moc: AC 220 V
Napięcie: 100 W
Temperatura: 0-250°C

Informacje dodatkowe

ZastosowanieSterylizacja narzędzi
Sposób użycia

Do sterylizatora wsypać kulki. Włożyć czyste narzędzia i włączyć urządzenie. Zapalenie się zielonej lampki oznacza osiągniecie właściwej dla sterylizacji temperatury. Sterylizować narzędzia 30s w temp 250°C. Po skończonej sterylizacji wyłączyć urządzenie i odczekać do ostygnięcia narzędzi

Elementy składoweSterylizator, szklane kulki, przewód zasilający, instrukcja obsługi, gwarancja
Parametry techniczneMoc: AC 220V Napięcie: 100W Temperatura: 0-250°C