Zadzwoń! 502 594 418

Urządzenia

Siatka  Lista 

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Produkty od 1 do 60 z 209

Ustaw kierunek malejący

Siatka  Lista 

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Produkty od 1 do 60 z 209

Ustaw kierunek malejący

Dobrej jakości urządzenia kosmetyczne to inwestycja w przyszłość Państwa salonu kosmetycznego. Urządzenia kosmetyczne dedykowane do salonu kosmetycznego i salonu SPA powinny przede wszystkim dbać o bezpieczeństwo klientów i personelu, a także gwarantować skuteczność przeprowadzanych zabiegów. Dzięki profesjonalnym urządzeniom kosmetycznym buduje się zaufanie klientów do salonu kosmetycznego – warto więc, by posiadały one konieczne certyfikaty bezpieczeństwa oraz jakości. 

Urządzenia kosmetyczne – funkcjonalność

Funkcjonalność to jedna z najważniejszych cech urządzeń kosmetycznych dostępnych w salonach SPA oraz kosmetycznych. Zwykle każdy sprzęt służy do przeprowadzania konkretnego zabiegu, jednak aby oszczędzić czas i miejsce, wiele salonów kosmetycznych decyduje się na zainwestowanie w kombajn kosmetyczny. Dzięki niemu możliwe jest korzystanie z jednego urządzenia przy przeprowadzaniu wielu zabiegów – takie urządzenie kosmetyczne pozwala więc usprawnić pracę w salonie.

Urządzenia kosmetyczne – oferta

Outlet kosmetyczny Twój Motylek oferuje Państwu najwyższej jakości urządzenia kosmetyczne niezbędne do wygodnego i profesjonalnego przeprowadzenia każdego zabiegu w salonach kosmetycznych i SPA. Proponujemy stabilne, rozkładane fotele kosmetyczne, frezarki, pochłaniacze pyłu, podgrzewacze do wosku, lampy UV, wapozony, parafiniarki, zestawy do manicure hybrydowego, analizatory skóry, kombajny kosmetyczne, a także zestawy dla kosmetyczki mobilnej.