Zadzwoń! 502 594 418

Frezarki kosmetyczne

Siatka  Lista 

na stronę

25 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

Siatka  Lista 

na stronę

25 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

Profesjonalne frezarki kosmetyczne to urządzenia niezbędne w każdym salonie kosmetycznym. Dzięki nim można przeprowadzać dokładne zabiegi na płytce paznokciowej i wokół niej. Frezarki kosmetyczne posiadają w zestawie różnorodne końcówki, z których każda ma inny cel – przycinanie paznokcia, wygładzanie, nadanie kształtu, usuwanie skórek wokół paznokcia, odcisków, zrogowaceń i nagniotków.

Frezarki kosmetyczne – zastosowanie

Frezarki kosmetyczne służą nie tylko do kształtowania paznokci u dłoni, ale sprawdzają się również podczas szeroko pojmowanych profesjonalnych zabiegów manicure i pedicure. Usprawniają pracę personelu oraz czynią zabieg przyjemniejszym dla klientów. Frezarki kosmetyczne są idealnym narzędziem do usuwania odcisków, zrogowaceń, modzeli. Z powodzeniem usuną również manicure hybrydowy, oszczędzając płytkę paznokcia.

Frezarki kosmetyczne – rodzaje frezów

W ofercie outletu kosmetycznego znajdują się różne rodzaje frezów: drobnoziarnisty stożkowy do usuwania skórek, mandrel do zrogowaciałego naskórka i akrylu, cylinder do przycinania i formowania paznokci, igła do punktowego, precyzyjnego działania (np. usuwania ozdób) oraz wrzeciono do czyszczenia paznokcia z akrylu i żelu, a także do matowienia.