Zadzwoń! 502 594 418

Frezarki do manicure

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Frezarka – zestaw

Jednym z niezbędnych narzędzi w salonie kosmetycznym jest frezarka. Zestaw z dodatkami lub sama frezarka przydają się do wszelkich zabiegów manicure oraz pedicure. Outlet kosmetyczny Twój Motylek oferuje najwyższej jakości zestawy frezarek oraz pojedyncze urządzenia, które usprawnią pracę w Państwa salonie kosmetycznym i sprawią, że zabiegi będą komfortowe zarówno dla personelu, jak i dla klientów.

Frezarka – zestaw dla profesjonalistów

Profesjonalizm, dokładność i łatwość w obsłudze to cechy, którymi powinna odznaczać się frezarka. Zestawy oferowane przez outlet kosmetyczny Twój Motylek zapewniają Państwu wysoką wydajność sprzętu przy jednoczesnej poręczności i lekkości urządzeń. Frezarki posiadają regulację prędkości, kontrolę rotacji oraz wiele innych ułatwień umożliwiających precyzyjną i wydajną pracę.

Frezarka – zestaw akcesoriów

Oprócz samego urządzenia przydatne okazują się również akcesoria, które wspomagają precyzyjne działanie frezarki. Oferujemy różnego rodzaju frezy służące do zabiegów kosmetycznych na płytce paznokcia oraz wokół niej. Oprócz końcówek do frezarki proponujemy Państwu również zestawy z lampą kosmetyczną do manicure, lampą UV lub praktycznym kuferkiem kosmetycznym.