Zadzwoń! 502 594 418

Podgrzewacze i woskownice

Siatka  Lista 

na stronę

11 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

Siatka  Lista 

na stronę

11 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

Profesjonalne podgrzewacze i woskownice to gwarancja doskonałego i długotrwałego efektu depilacji. Dzięki nim można szybko osiągnąć odpowiednią temperaturę wosku i znacznie usprawnić cały zabieg. Po zastosowaniu wosku efekt gładkiej skóry utrzymuje się nawet kilka tygodni, a jego podgrzanie pozwala skrócić czas oczekiwania na zabieg i uczynić go przyjemniejszym dla klienta.

Podgrzewacze i woskownice – stosowanie

Oferowane przez nas podgrzewacze i woskownice są proste w obsłudze i niezwykle przydatne , gdy liczy się czas. Jedyne, co należy zrobić, to umieścić wewnątrz rolkę lub puszkę wosku, włączyć podgrzewacz i zaczekać na rozpuszczenie wosku. Regulacja temperatury pozwala nie dopuścić do przegrzania wosku, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny dla skóry, a jednocześnie pomaga utrzymać jego stałą temperaturę.

Podgrzewacze i woskownice – oferta

Outlet kosmetyczny Twój Motylek oferuje Państwu wysokiej jakości podgrzewacze i woskownice. Posiadamy modele pojedyncze, a także podwójne i potrójne, które znacznie usprawniają wykonywanie zabiegów depilacji. W naszej ofercie znajdą Państwo również profesjonalne parafiniarki, podgrzewacze kamieni do zabiegów SPA oraz podgrzewacze ręczników.