Zadzwoń! 502 594 418

Wapozon DIANA 2

Dostępność: Zapytaj o dostępność

439,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB

Opis produktu

Urządzenie kosmetyczne Wapozon OPTIMA 2

Profesjonalny wapozon kosmetyczny wyposażony w funkcje ozon i ciepła para oraz z sitkiem na zioła. Idealnie nadaje się do pracy w każdym gabinecie kosmetycznym. Posiada regulowany statyw oraz obracaną dyszę, pojemnik na olejki aromaterapeutyczne, wyjmowany pojemnik z tworzywa sztucznego oraz uchwyt do przesuwania urządzenia,a także przekręcany timer do ustawiania czasu. Urządzenie w kolorze białym.
Zastosowanie: Idealny do gabinetu kosmetycznego. Wapozon otwiera pory, zmiękcza skórę, stosowany jest w celach aromaterapeutycznych do rozluźnienia, leczenia górnych dróg oddechowych. Pomocny w zabiegach oczyszczania, masażu.
Sposób użycia: Na oczyszczona skórę twarzy nakłożyć maskę rozpulchniającą, włączyć wapozon, ustawić czas. Gdy para zaczyna się ulatniać, podstawić ramię do twarzy klienta w bezpiecznej odległości. Można włączyć funkcję ozonu.
Elementy składowe: statyw, baza z pięcioma nogami na kółkach, urządzenie z dyszą i szklaną misą, instrukcja obsługi, gwarancja.

Informacje dodatkowe

Zastosowanie

Idealny do gabinetu kosmetycznego. Pomocny w zabiegach oczyszczania, masażu.
Wapozon otwiera pory, zmiękcza skórę, stosowany jest w celach aromaterapeutycznych do rozluźnienia, leczenia górnych dróg oddechowych.

Sposób użycia

Na oczyszczona skórę twarzy nakładamy maskę do rozpulchniania, włączamy wapozon, ustawiamy czas. Gdy para zaczyna się ulatniać podstawiamy ramię w odległości bezpiecznej dla klienta do twarzy. Do zabiegu jeśli jest taka potrzeba włączamy dodatkowo ozon.

Elementy składowe

statyw, baza z pięcioma nogami na kółkach, urządzenie z dyszą i szklaną misą, instrukcja obsługi, gwarancja.