Wosk do depilacji twardy azulenowy 1kg

Dostępność: W magazynie

39,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB

Opis produktu

Wosk twardy azulenowy znanej włoskiej firmy Xanitalia. Nadaje się do każdego rodzaju skóry, szczególnie wrażliwej i delikatnej. Sprawdzi się do depiacji wrażliwych partii twarzy oraz ciała. Jest łatwy w stosowaniu i nie wymaga pasków. Dobrze rozprowadza się na skórze.
Zastosowanie
Do depilacji ciała i twarzy.
<
Sposób użycia
Wosk umieszczamy w podgrzewaczu i rozpuszczamy. Wosk nie powinien być zbyt gorący. Przygotowujemy powierzchnię ciała przeznaczoną do depilacji, nakładamy grubą warstwę za pomocą szpatułki. Czekamy chwilę do zastygnięcia wosku, po czym energicznym ruchem zrywamy pod włos. Po zabiegu pozostałości wosku usuwamy olejkiem i nakładamy balsam po depilacji.
Parametry techniczne
Opakowanie: 1kg

Informacje dodatkowe

Zastosowanie

Do depilacji ciała i twarzy. 

Sposób użycia

Wosk umieszczamy w podgrzewaczu i rozgrzewamy do płynnej postaci, następnie przygotowujemy powierzchnię ciała przeznaczoną do depilacji. Wosk nie powinien być za gorący. Nakładamy grubą warstwę za pomocą szpatułki na miejsce depilacji. Czekamy chwilkę aż wosk zastygnie, po czym energicznym ruchem zrywamy pod włos. Po zabiegu pozostałości wosku usuwamy olejkiem i nakładamy balsam po depilacji. 

Parametry techniczne

Opakowanie: 1kg