Zadzwoń! 502 594 418

Wosk do depilacji twardy miodowy 1kg

Dostępność: W magazynie

49,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB

Opis produktu

Wosk twardy miodowy przeznaczony do depilacji, wyprodukowany przez uznaną włoską firmę Xanitalia. Dzięki zastosowaniu wosku pszczelego i żywic naturalnych, nadaje się do każdego rodzaju skóry oraz mocnego zarostu. Nadaje się także do depilacji wrażliwych partii twarzy i ciała. Jest łatwy w stosowaniu i nie wymaga pasków.
Bardzo dobrze rozprowadza się na skórze.
Zastosowanie
<
Sposób użycia
Wosk umieszczamy w podgrzewaczu i rozpuszczamy. Wosk nie powinien być zbyt gorący. Przygotowujemy powierzchnię ciała przeznaczoną do depilacji, nakładamy grubą warstwę za pomocą szpatułki. Czekamy chwilę do zastygnięcia wosku, po czym energicznym ruchem zrywamy pod włos. Po zabiegu pozostałości wosku usuwamy olejkiem i nakładamy balsam po depilacji.
Parametry techniczne
Opakowanie: 1kg

Informacje dodatkowe

Zastosowanie

Do depilacji ciała i twarzy. 

Sposób użycia

Wosk umieszczamy w podgrzewaczu i rozgrzewamy do płynnej postaci, następnie przygotowujemy powierzchnię ciała przeznaczoną do depilacji. Wosk nie powinien być za gorący. Nakładamy grubą warstwę za pomocą szpatułki na miejsce depilacji. Czekamy chwilkę aż wosk zastygnie po czym energicznym ruchem zrywamy pod włos. Po zabiegu pozostałości wosku usuwamy olejkiem i nakładamy balsam po depilacji. 

Parametry techniczne

Opakowanie: 1kg