Wosk do depilacji z rolką szeroką GOLD 100ml

Dostępność: W magazynie

4,90 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB

Opis produktu

Wosk złoty marki Xanitalia przeznaczony do każdego rodzaju skóry, w szczególności do twardego i mocnego owłosienia. Kremowa konsystencja wosku ułatwia rozprowadzanie. Szeroka rolka ułatwia depilację dużych partii ciała. Jest on bardzo wydajny.
Zastosowanie
Do depilacji ciała
<
Sposób użycia:
Wosk należy podgrzewać około 25 minut w podgrzewaczu. Następnie przygotowujemy okolicę ciała, która ma być poddana depilacji. Odtłuszczamy ją, nakładamy talk i przesuwamy rolką po ciele, zgodnie ze wzrostem włosa. Wosk nie może być za gorący, ale też nie powinien się ciągnąć. Przykładamy pasek i dociskamy, następnie zrywamy go energicznie pod włos. Po zakończonym zabiegu pozostałości wosku usuwamy za pomocą oliwki i nakładamy balsam po depilacji.
Parametry techniczne
Wymiary: 138x58x28mm
Okres ważności: od otwarcia 24 miesiące
INNI KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ

Informacje dodatkowe

Zastosowanie

Do depilacji ciała

Sposób użycia

Wosk należy podgrzewać około 25 minut w podgrzewaczu. Następnie przygotowujemy okolicę ciała, która ma być poddana depilacji. Odtłuszczamy ją, nakładamy talk i  przesuwamy rolką po ciele, zgodnie ze wzrostem włosa. Wosk nie może być za gorący, ale też nie powinien się  ciągnąć. Przykładamy pasek i dociskamy, następnie zrywamy go energicznie pod włos. Po zakończonym zabiegu pozostałości wosku usuwamy za pomocą oliwki i nakładamy balsam po depilacji.

Parametry techniczne

Wymiary: 138x58x28mm
Okres ważności: od otwarcia 24 miesiące