Zadzwoń! 502 594 418

Wosk do depilacji z rolką wąską azulenowy 100ml

Dostępność: W magazynie

5,90 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB

Opis produktu

Wosk azulenowy do depilacji, wyprodukowany przez renomowaną włoską firmę Xanitalia. Przeznaczony do każdego rodzaju skóry, szczególnie delikatnej i wrażliwej. Azulen zawarty w wosku ma działanie łagodzące. Łatwo rozprowadza się na skórze i jest bardzo wydajny. Wąska rolka idealnie nadaje się do małych powierzchni oraz trudno dostępnych partii ciała.
Bardzo wydajny, idealnie się rozprowadza na skórze dając komfort pracy.
Zastosowanie
Do depilacji ciała i twarzy.

Sposób użycia
Podgrzać w podgrzewaczu przez około 25 minut. Należy uważać, aby wosk nie był zbyt gorący,nie powinien też się ciągnąć. Przygotowujemy partię ciała do depilacji - odtłuszczamy oraz nakładamy talk, następnie nakładamy cienką warstwę wosku zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa. Umieszczamy pasek fizelinowy i mocno dociskamy, po czym energicznie zrywamy w kierunu pod włos. Pozostałości wosku usuwamy olejkiem oraz nakładamy balsam do depilacji.

Elementy składowe
Wkład z woskiem, rolka.
Parametry techniczne
Wymiary: 138x58x28mm
Okres ważności: 24 miesiące od otwarcia

Informacje dodatkowe

Zastosowanie Do depilacji ciała i twarzy.
Sposób użycia

Wosk należy podgrzewać około 25 minut w podgrzewaczu, następnie przygotować  powierzchnię ciała przeznaczoną do depilacji. Wosk nie powinien być za gorący ani też nie powinien się ciągnąć. Ciało odtłuszczamy, nakładamy talk. Rozgrzaną rolkę przesuwamy po ciele zgodnie ze wzrostem włosa cienką warstwą. Nakładamy pasek fizelinowy i dociskamy, a następnie zrywamy energicznie pod włos. Po zabiegu pozostałości wosku usuwamy olejkiem i nakładamy balsam po depilacji. 

Elementy składowe

Wkład z woskiem, rolka. 

Parametry techniczne

Wymiary: 138x58x28mm

Okres ważności: od otwarcia 24 miesiące