Zadzwoń! 502 594 418

Taborety kosmetyczne

Siatka  Lista 

na stronę

1 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

Siatka  Lista 

na stronę

1 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

Profesjonalne, regulowane, wygodne taborety kosmetyczne to konieczność w salonie SPA lub salonie kosmetycznym. Zapewniają bowiem pracownikom komfort w trakcie przeprowadzania zabiegów, które niejednokrotnie trwają dosyć długo. Dzięki swojej mobilności i nowoczesnemu wyglądowi taborety kosmetyczne dopasowują się do każdego salonu kosmetycznego oraz odpowiadają na wszystkie Państwa potrzeby.

Taborety kosmetyczne – cechy

Oferowane taborety kosmetyczne spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i wygody. Za ich wyjątkową stabilność i wyważenie odpowiada metalowa podstawa, a kółka zapewniają mobilność. Najważniejszy element, czyli siedzisko, jest dobrze wyprofilowane, co ma niebagatelne znaczenie dla zdrowia i komfortu podczas pracy.

Taborety kosmetyczne – wygoda w dobrym stylu

Wygoda w miejscu pracy jest niezwykle ważna. Proponujemy więc Państwu komfortowe taborety kosmetyczne z oparciem lub bez oparcia, które dodatkowo zadbają o Państwa zdrowie podczas wykonywania długotrwałych zabiegów kosmetycznych. Nowoczesne taborety kosmetyczne na kółkach wpasują się w każde wnętrze salonu kosmetycznego oraz usprawnią pracę personelu.