Zadzwoń! 502 594 418

Lampy i wapozony

Siatka  Lista 

na stronę

4 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

Siatka  Lista 

na stronę

4 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

Niezbędnikiem w każdym salonie kosmetycznym są lampy lupy. Dzięki możliwości powiększania połączonej ze światłem przeprowadzanie zabiegów kosmetycznych staje się niezwykle łatwe. Lampy lupy są niezbędne przy wykonywaniu diagnostyki skóry, jej oczyszczania oraz usuwania niepożądanych zmian, w makijażu permanentnym czy przedłużaniu rzęs – wszędzie, gdzie niezbędne jest precyzyjne działanie.

Lampy lupy – cechy charakterystyczne

Lampy lupy, dzięki swojej funkcjonalności, pozwalają na dokładne działanie, niezależnie od charakteru zabiegu. Ramię każdej lampy lupy może być ustawione w dowolnej pozycji, bez konieczności jej rozmontowywania. Połączenie szkła powiększającego z przyjaznym dla oczu światłem pomaga dostrzec szczegóły w fakturze skóry oraz dokładnie zaplanować i przeprowadzić zabieg kosmetyczny. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości, nowoczesnych materiałów lampy lupy pozwalają na profesjonalne działanie oraz doskonale wpasowują się w estetykę każdego gabinetu kosmetycznego.

Lampy lupy i wapozony

W ofercie posiadamy również urządzenie 2 w 1, czyli połączenie lampy lupy i wapozonu. Wapozon działa „rozpulchniająco” na skórę – otwiera gruczoły łojowe, co jest pomocne przy zabiegach oczyszczania skóry, masażach lub terapii rozluźniających. Tak jak klasyczna lampa lupa, wapozon można ustawiać zgodnie z preferencjami – pozwala na to regulowane ramię oraz podstawa umieszczona na wygodnych kółkach.