Zadzwoń! 502 594 418

Zestaw depilacja DIANA podgrzewacz+woskMULTIx5+paski

Dostępność: W magazynie

59,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB

Opis produktu

W skład zestawu wchodzą: podgrzewacz z zasilaczem, instrukcją obsługi, opakowanie 100 sztuk ciętych pasków do depilacji oraz 5 sztuk 100ml wosków z szeroką rolką. Elementy składowe:
1. Podgrzewacz do wosku w rolkach z oknem kontroli ilości zużytego wosku. Niezastąpiony w zabiegach depilacji woskiem w każdym gabinecie kosmetycznym. Gotowy do użycia już po około 20-30 minutach od włączenia.

2. Fizelinowe, cięte paski do depilacji.

3. Wosk złoty GOLD 100ml marki Xanitalia do każdego rodzaju skóry, w szczególności do twardego i mocnego owłosienia. Jego kremowa konsystencja ułatwia rozprowadzanie. Szeroka rolka umożliwia depilację dużych partii ciała.

4. Wosk Argan-Cynk 100ml marki Xanitalia do skóry wrażliwej ze skłonnością do podrażnień i stanów zapalnych. Zawarty w wosku argan działa odżywczo i regenerująco, a tlenek cynku łagodząco i przeciwzapalne. Szeroka rolka ułatwia pracę na dużych powierzchniach ciała.

5. Wosk różany ROSA 100ml Xanitalia przeznaczony do depilacji skóry delikatnej i wrażliwej. Zawarty w nim dwutlenek tytanu, działa łagodząco. Szeroka rolka ułatwia pracę na dużych powierzchniach ciała.

6. Wosk Azulenowy 100ml Xanitalia, przeznaczony do depilacji. Dzięki zawartości w wosku azulenu ma działanie łagodzące. Doskonale nadaje się do każdego rodzaju skór, w szczególności skór wrażliwych czy delikatnych.

7. Wosk aloe vera 100ml firmy Xanitalia. Zawartość aloesu gwarantuje łagodną depilację i nawilżenie.

Informacje dodatkowe

Elementy składowe

1. Profesjonalny podgrzewacz do wosku w rolkach. Posiada okienko pozwalające na kontrolowanie ilości zużytego wosku. Niezastąpiony w zabiegach depilacji woskiem w każdym gabinecie kosmetycznym. Gotowy do użycia już po około 20-30 minutach od włączenia.

 

2. Cięte paski do depilacji wykonane z fizeliny. Bardzo dobrze przylegają do wosku.

 

3. Wosk złoty GOLD 100ml renomowanej, włoskiej firmy Xanitalia. Doskonale nadaje się do każdego rodzaju skóry, w szczególności do twardego i mocnego owłosienia. Jego kremowa konsystencja ułatwia rozprowadzanie. Szeroka rolka umożliwia depilację dużych partii ciała.

 

4. Wosk Argan-Cynk 100ml renomowanej, włoskiej firmy Xanitalia. Dla skóry wrażliwej ze skłonnością do podrażnień i stanów zapalnych. Zawarty w wosku argan działa  odżywczo i regenerująco, a tlenek cynku łagodząco i przeciwzapalne. Szeroka rolka ułatwia pracę na dużych powierzchniach ciała.

 

5. Wosk różany ROSA 100ml  renomowanej, włoskiej firmy Xanitalia przeznaczony do depilacji. Doskonale nadaje się dla skóry delikatnej i wrażliwej. Zawarty w nim dwutlenek tytanu, działa  łagodząco. Szeroka rolka ułatwia pracę na dużych powierzchniach ciała.

 

6. Wosk Azulenowy 100ml znanej włoskiej firmy Xanitalia, przeznaczony do depilacji. Dzięki zawartości w wosku azulenu ma działanie łagodzące. Doskonale nadaje się do każdego rodzaju skór, w szczególności skór wrażliwych czy delikatnych.

 

7. Wosk aloe vera 100ml firmy Xanitalia. Zawartość aloesu gwarantuje łagodną depilację i nawilżenie.