Zadzwoń! 502 594 418

Zestaw depilacja DIANA podgrzewacz+woskx1+paski

Dostępność: W magazynie

34,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB

Opis produktu

W zestawie: podgrzewacz do wosku DIANA MONO w kolorze ROSSO + 100 sztuk pasków do depilacji + 100ml wosku miodowego z szeroką rolką.

Elementy składowe:
1. Podgrzewacz do wosku w rolkach wyposażony w okienko kontroli ilości zużytego wosku. idealnie sprawdzi się w zabiegach depilacji woskiem w każdym gabinecie kosmetycznym. Gotowy do użycia już po około 20-30 minutach od włączenia.
2. Cięte paski do depilacji wykonane z fizeliny. Bardzo dobrze przylegają do wosku.
3. Włoski wosk miodowy ma działanie przeciwzapalne i zmiękczające. Doskonale nadaje się do każdego rodzaju skór oraz do twardych i mocnych zarostów.
Posiada szeroką rolkę idealną do dużych powierzchni ciała. Bardzo wydajny, idealnie się rozprowadza na skórze dając komfort pracy.

UWAGA! Zawsze przed użyciem sprawdź temperaturę wosku. Bardzo gorący wosk może spowodować oparzenia!

Informacje dodatkowe

Elementy składowe

1. Profesjonalny podgrzewacz do wosku w rolkach. Posiada okienko pozwalające na kontrolowanie ilości zużytego wosku. Niezastąpiony w zabiegach depilacji woskiem w każdym gabinecie kosmetycznym. Gotowy do użycia już po około 20-30 minutach od włączenia.

2. Cięte paski do depilacji wykonane z fizeliny. Bardzo dobrze przylegają do wosku.

3. Włoski wosk miodowy przeznaczony do depilacji.Dzięki zawartości wosku pszczelego ma działanie przeciwzapalne i zmiękczające. Doskonale nadaje się do każdego rodzaju skór oraz do twardych i mocnych zarostów.

Posiada szeroką rolkę idealną do dużych powierzchni ciała. Bardzo wydajny, idealnie się rozprowadza na skórze dając komfort pracy.