Zadzwoń! 502 594 418

Zestaw depilacja DIANA podgrzewacz + woskx5 + paski

Dostępność: W magazynie

49,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB

Opis produktu

ZESTAW: PODGRZEWACZ DO WOSKU + 100 sztuk PASKÓW + 5 szt. WOSKU MIODOWEGO z SZEROKĄ ROLKĄ 100 ml!

W zestawie:
- podgrzewacz DIANA MONO w kolorze rosso z zasilaczem, instrukcją obsługi
- opakowanie 100 sztuk ciętych pasków do depilacji
- 5 sztuk 100 ml wosków miodowych z szeroką rolką


Elementy składowe:
1. Podgrzewacz do wosku w rolkach z okienkiem kontroli ilości zużytego wosku.Nieoceniony w zabiegach depilacji woskiem w każdym gabinecie kosmetycznym. Gotowy do użycia już po około 20-30 minutach od włączenia. Urządzenie o mocy 40 W.
2. Cięte paski do depilacji wykonane z fizeliny. Bardzo dobrze przylegają do wosku.
3. Wosk miodowy ma działanie przeciwzapalne i zmiękczające. Doskonale nadaje się do każdego rodzaju skór oraz do twardych i mocnych zarostów.
Posiada szeroką rolkę idealną do dużych powierzchni ciała. Bardzo wydajny, idealnie się rozprowadza na skórze dając komfort pracy.

Informacje dodatkowe

Elementy składowe

1. Profesjonalny podgrzewacz do wosku w rolkach. Posiada okienko pozwalające na kontrolowanie ilości zużytego wosku. Niezastąpiony w zabiegach depilacji woskiem w każdym gabinecie kosmetycznym. Gotowy do użycia już po około 20-30 minutach od włączenia.

2. Cięte paski do depilacji wykonane z fizeliny. Bardzo dobrze przylegają do wosku.

3. Wosk miodowy przeznaczony do depilacji.Dzięki zawartości wosku pszczelego ma działanie przeciwzapalne i zmiękczające. Doskonale nadaje się do każdego rodzaju skór oraz do twardych i mocnych zarostów.

Posiada szeroką rolkę idealną do dużych powierzchni ciała. Bardzo wydajny, idealnie się rozprowadza na skórze dając komfort pracy.