Zestaw pianek Podocare + emulsja wzmacniająca

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 184,01 zł

Cena promocyjna 155,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB

Opis produktu

Polecamy wyjątkowo atrakcyjny cenowo zestaw pianek do stóp włoskiej firmy Podocare + emulsja wzmacniająca do paznokci GRATIS! W skład zestawu wchodzą:
Pianka chłodząca do przegrzanych stóp o poczwórnym działaniu: zmniejszająca pocenie, niwelująca nieprzyjemny zapach, zapobiegająca grzybicy i nadająca stopom    przyjemne uczucie świeżości.
- Delikatna pianka do suchej i wrażliwej skóry stóp równoważy nawilżenie skóry, zmiękcza ją czyniąc gładką i odżywioną.
Pianka do skóry bardzo suchej skłonnej do modzeli i nagniotków oraz nadmiernie zrogowaciałej. Regularne stosowanie zapobiega powstawaniu odcisków.
- Odżywcza pianka na szorstkie i popękane stopy oraz modzele o działaniu kojącym i ochronnym.

Dodatkowo oferujemy emulsja wzmacniająca do paznokci GRATIS - Przeznaczona dla osób o kruchych i łamliwych paznokciach, ze skłonnością do infekcji grzybiczych i bakteryjnych.

Informacje dodatkowe

Sposób użycia Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Trzymać do góry nogami podczas aplikacji. Stosuje się równomiernie aż do wchłonięcia. Tylko do użytku zewnętrznego, unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Pojemnik pod ciśnieniem: chronić przed światłem słonecznym i nie wystawiać na temperaturę powyżej 50 stopni Celsjusza. Nie przekłuwać i nie palić nawet po zużyciu. Nie rozpylać w kierunku płomienia lub rozgrzanych materiałów. Trzymać z dala od źródeł zapłonu, nie palić tytoniu. Trzymać z dala od dzieci. Bez dostatecznej wentylacji może utworzyć się mieszanina wybuchowa. Nie wdychać rozpylonej cieczy. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.
Parametry techniczne Pianki są w metalowych pojemnikach z aplikatorem 150ml każda